Languages

Yurt Başvuru Linki

Sevgili öğrenciler,

Online yurt başvurularınızı
bannerweb.sabanciuniv.edu adresinden yapabilirsiniz.

Kim Kimdir

Öznur Baran

Konaklama Hizmetleri Yöneticisi

Telefon : (216) 483 9914

E-Posta : oznurbaran@sabanciuniv.edu

Ofis : D2-1014

 

Hakan Bilgin

Konaklama Hizmetleri Sorumlusu

Telefon : (216) 483 9956

E-Posta : hakanbilgin@sabanciuniv.edu 

Ofis : D2-1015

 

Nihan Köymen

Konaklama Hizmetleri Sorumlusu

Telefon : (216) 483 9909

E-Posta : koymen@sabanciuniv.edu 

Ofis : D2-1013

 

Rezan Hasdemir

A1-A2-A6-D1B Blok Yurt Sorumlusu

Telefon :(216) 483 9926

E-Posta : rezanh@sabanciuniv.edu 

Ofis : A1-G034

 

Şennur Kargı

B8-B9-B12 Blok Yurt Sorumlusu

Telefon : (216) 483 9934

E-Posta : sennur@sabanciuniv.edu

Ofis: B8-G042

 

Bülent Aktaş

B1-B6-B7 Blok Yurt Sorumlusu

Telefon :(216) 483 9936

E-Posta : aktas@sabanciuniv.edu

Ofis : B7-G042

 

Gamze Türkmen

B10-B11-B4 Blok Yurt Görevlisi

Telefon : (216) 483 9927

E-Posta : gamzet@sabanciuniv.edu

Ofis : B10-G038

 

Mehmet Deveci

B2-B3-B5-F-G Blok Yurt Sorumlusu

Telefon : (216) 483 9933

E-Posta : mdeveci@sabanciuniv.edu

Ofis : B3-G042

Serdar Önce

A3-A4-A5-D1A Blok Yurt Sorumlusu

Telefon : (216) 483 9938

E-Posta : serdaro@sabanciuniv.edu

Ofis: A3-G008

 

Gece Yurt Görevlileri

Telefon : (216) 483 9932 – 9935 – 9945

Ofisler :B1-G042 – B11-G042 – A4-G008

 

Arif Hikmet Turhal

E-Posta: arift@sabanciuniv.edu

 

Celal Gün

E-Posta: celalgun@sabanciuniv.edu

 

Uğur Hüseyin İşitmez

E-Posta: isitmez@sabanciuniv.edu

 

Vedat Dursun

E-Posta: vedatdursun@sabanciuniv.edu

 

Ahmet Hasan Akdana

E-Posta: ahasan@sabanciuniv.edu

 

Cengiz Çelik

E-Posta: cengizc@sabanciuniv.edu

 

Naci Şafak

E-Posta: nacis@sabanciuniv.edu

 

Oktay Yenigün

E-Posta: oktayy@sabanciuniv.edu